Leden 2010

láska dvou sakurovývh lístků

31. ledna 2010 v 10:57 | by Radus
tak tyhle díly budou vážnš kteričké a nebude jich moc. Jedna povídka vždy vypráví o jednom, mnou, prožitém dnu.

Příběh dvou sakurových lístků

Můj příběh je teď z mého života. Možný se to bude líbit, možná taky ne. Příběh je o mě a ještě jedné osobě, kterou strašně miluju. Cesta lásky je úzká a nikdy není bez jakýchkoli zkoušek nebo pastí. To by potom nebyla láska, ale nesmysl.

Zase, zase jsem seděl sám. Už pěknou chvíli se o mě nikdo nezajímá. Jsem sám. Dobelhal jsem e ze školy a teď si zapnu můj pc a zase strávím celý den psaním na chatu. Mám pár přátel, ale nikdo o mě neví "TO". Neustále se mě ptají na holky. Jestli nějakou mám. Je to docela unavující, ale mám strach, že ztratím i ty poslední kamoše a kmošky ,kteří při mně stojí.

Zapínám pc a zajdu na svůj server, kde se přihlásím a začínám svou každodenní činnost. Jen tak projíždím účty a koukám na fotky přátel. Vidím tam i páry, které se nestydí dát svou lásku najevo. Postesknu si, protože bych tohle chtěl taky zažít.

Najednou mi blikne zpráva, která mi posléze změnila život.

"Ahoj nechceš se seznámit?"

Na to jsem se podíval s otevřenou pusou. Napsal mi kluk a ještě k tomu kluk, jehož fotky jsem si prohlížel už docela dlouho. Na tváři se mi objevil úsměv. Ten den jsme si povídali asi dlouho do noci. Usínal jsem s úsměvem na rtech.

Dnes jsem se seznámil s úžasným klukem. Jeho postava je nádherná. Je vysoké postavy, která je nádherná a bez jakékoli chyby. Jeho vlasy nejsou zrovna dlouhé, ale za to jsou ostříhané do letního střihu, což je jedna z věcí, které jsou k sežrání.

Spal jsem a spal jsem velmi krásně. Spal jsem totiž s nadějí na lásku. No abych se opravil….nespal jsem, ale myslel jsem na tu osobu, co mi dnes změnila život. Jedna věta, kterou se zeptal, mě vložila do stavu zamilovanosti.

"Můžu ti napsat sms, když budeš ve škole?" Tahle otázka se stala tou osudnou.

Dobrou noc :)

Chibici :o)

26. ledna 2010 v 18:02 | by Radus |  obrázky Naruto :)
Dnešek 26.1

26. ledna 2010 v 17:47 | by Radus |  Deník :D aneb příběhy ze života
Tak. Dneska mi je úplně blbě. Bolí mě břicho, hlava a celkově všechno. Nešel jsem do školy, což je ta světlá stránka, ale jinak musím ležet a na svůj blog se moc nedostanu. Tak všem přeju hezký zbytek dne :)


no, nejsou k sežrání?

26. ledna 2010 v 15:23 | by Radus

Láska, nůž nebo květina?

23. ledna 2010 v 19:55 | by Radus |  Myšlenky
*********************************************
Co je vlastně láska? Je to meč, náplast, nebo jed?
Procházím myšlenkami, které se hromadí v hlavě. Snažím se vzpomenout a vybavit si hmotnou podobu lásky. Poezie popisuje lásku, jako nádherný hřejivý pocit štěstí. Pro mě však většinou láska znamenala nůž, který byl zabalený v krásných květech nebo zabalený v hrubé vrstvě voňavého papíru.
Láska je nebezpečná. Na lásku není protilátky. Zasáhne-li tě láska, uvede tě do stavu rozkoše a zaslepí mysl. Každý jednou dostane svůj nůž, který je maskovaný v květech. Po čase květy opadnou a nůž bodne do srdce.
Však není to takhle v každém případě. V některých případech, kdy je kytice lásky opatrovaná a opečovávaná, dokáže láska vydržet do smrti. :) by RaduuusLáska už od dětství-3

23. ledna 2010 v 19:39 | by Radus |  Láska už od dětství NaruNeji :)
část 3.
Naruto se právě sprchoval a Neji se hbitě obracel v kuchyni. Právě domýval poslední talíř, když v tom někdo zaťukal na okno. Neji se vydal směrem k oknu, kde si posléze všimnul nějakého anbu, který netrpělivě klepal kolenem. Sakra co tady chce, zrovna když jsem chtěl Narutíka stáhnout na měkoučkou postel. Zanadával a otevřel okno.

"Hokage-sama vás žádá, aby jste se dostavili do její kanceláře."

Naruto vešel do místnosti jenom s omotaným ručníkem kolem pasu a podíval se na Anbu. Neji se nejprve podíval na Naruta, který se tázavě díval na Anbu, potom se neji podíval na toho ninju se zvířecí maskou. Anbu byl celý ztuhlý a ze spod masky mu stékal malinký pramínek krve.

"Ty malej parchante," vykřikl Neji. Napřáhl ruku a jedním úderem ho odmrštil na 20m od okna. Naruto se jenom usmál a popošel k Nejimu.

"Ty malej žárlivče, mňau."
"No co nikdo mi nebude očumovat mého Narutíka"

bránil se Neji. Naruto vzal Nejiho do náruče a už si to štrádovli směr ložnice. Neji byl spokojen.
Oba se oblékli a pak bylo slyšet už jen šramocení klíče v zámku. Naruto se tentokrát nepřenášel, chtěl si s Nejim užít procházku ranní konohou. Jen Tak se ti dva procházeli. Sledovali okolní lidi. Všichni něco dělali, někam spěchali, no prostě typická ranní konoha. Pomalu, ruku v ruce, se dostali k budově Hokage a Naruto se přenesl do kanceláře. Tsunade už byla ta tyto příchody zvyklá.

"Naruto, Neji, Mám pro vás misi. Jedná se o misi typu A, ale může se z ní vyvinout S, ale není to jísté. Vše záleží na okolnostech." začala vysvětlovat podrobnosti mise. Po 20 minutách vyšli z kanceláře. Honem se přenesli do bytu, kde si sbalili vše potřebné. Navlékli na sebe své bojové výstroje. Naruto si nasadil svůj svitek a Neji svoje katany a vrazili. Proběhli bránou a běželi směr země VV(vodních vírů).

"Naruto, takže my máme pomáhat obyvatelstvu země vodních v, ale nevíme jak jsou ti lidí co zemi ohrožují silní, tak jak můžemě vědět jestli je sami dna zvládneme?"

"Neji, nemusíš se bát. Nenechám tě zemřít." mrknul na Nejiho ještě za běhu.

Blížil se večer a Naruto se rozhodnul přenocoval. Měli dostatek času. Naruto měl za úkol postavit stan a připravit pohodlné spaní. Neji zase sbíral dřevo a ulovil dvě ryby.
Oheň plápolal a Neji si pochutnával na jedné z dvou opečených ryb. Naruto však posrkával svůj oblíbený instantní rámen, který měl zapečetěný ve speciálním svitku. Naruto nabral trohu nudlí a pomaličku se s nima přiblížil k Nejimu.

"Haaam, miláčku ochutnej."

Neji poslušně otevřel ústa a Narutík mu tam vložil sousto nudlí. Neji jenom slastně zamlaskal. Za tu dobu co je s Narutem mu začal Rámen extrémně chutnat. Neji Narutovi na oplátku vtiskl pusu. Dojedli, ale protože byla krásná večerní noc, zůstali v obětí ještě pozorovat hvězdy.
Po pulhodince se ochladilo, tak se ti dva vydali do stanu, ze kterého se po nějakém čase začaly ozývat stény a nakonec vzájemné výkřiky jmen. Vše nakonec utichlo a Naruto v obětí Nejiho spokojeně usnul, stejně jako Neji.

Po krásně prožitém večeru se ti dva vydali pokračovat.
Uběhli asi 20 km, když zahlédli pobřeží. Doběhli ke břehu. Nei vyskočil do vzduchu a snažil se zahlédnout břeh a odhadnout vzdálenost dvou břehů.

"Naruto, nic nevidím.Tahle vodní trasa bude dlouhá min. 10 km. Bude to docela dlouhá a únavná trasa."

Naruto se zamyslel. Po chvilce začal skládat pečet. "Kuchiose no jutsu" Přen Narutem se objevila obrovská žába, která měla podobu domu. Naruto vstoupil do domu, následován Nejim. Žába se v tu chvíli zmenšila do malé podoby a "PUF" už byla pryč. Po nějaké chvilince se ozvali druhé "puf" a žabička se objevila na druhém břehu. Zvětšila se a Naruto s Nejim v náručí pohodlně vyšli z domu. Žába s pozdravem zmizela a ti dva se vydali na cestu.
PO hodině běhu došli k branám skryté vesnice. U brány se legitimovali a vydali se k budově Mizukage, který byl čerstvě zvolen.
Zaťukali a vešli do pracovny.

"Dobrý večer Mizukage-sama"

"Aaa, vy budete posila s Listové. Jsem moc rád a vítám vás v zemi V.v. S misí jste jistě obeznámeni, proto vám udáme polohu jejich sídla a pokud možno, dejte se do práce.

Naruto jenom kývnul a chytl Nejiho za ruku. V mžiku zmizeli v závanu větru.

Obvili se na místě, které jim popsal mizukage. Stáli za stromem a dívali se do nepřátelského tábora.

"Je jich tam minimálně 15, no tak to bude teda zábava." Naruto tasil katanu, potom ještě přitáhl Nejiho a vášnivě ho políbil.

"miluju tě" zašeptal a vyběhl.

Neji vypálil za Narutem a začal těžký boj. Naruto se s nikým nepáral. Vyvolal sage-mod a potom začal vytvářet techniky Rasen-skuriken, které házel do bojiště. Neji bojoval s Katanami naplno, rozsekával. Potom začali protivníci vypalovat svoje jutsu a posílali je směrem na Naruta a Nejiho. Naruto se podíval Na vodního draka. Spráskl ruce v pečeť "Futon:fuji reppa"(vítr: tlaková vlna) Vodní drak byl doslova rozmetán. Na Nejiho letělo zase několik ohnivých koulí. Stačilo vyvolat jeden Kaiten a bylo po ohni. Nepřátel pomalu ubývalo. Nakonec stanuli, jak si domysleli, proti velitelům této bojové jednotky.
...začal opravdový boj

super yaoi videjko

23. ledna 2010 v 10:05 | by Radus |  písničky :D

omlouvám se za kvalitu, ale jinak to nešlo :)Nový vzhled

17. ledna 2010 v 20:58 | by Radus
Tak co? jak se líbí nový vzhled..pište komenty...mužu ho předělat, nebo dát z5 ten starý


Diky ;)

17. ledna 2010 v 0:35 | by Radus |  Připomínky, rady, žádosti?...piště je sem :)
Lidičky. Strašně moc všem děkuju, že navštěvujete můj profil. Žádáte o SB apod. Je to upe super. Mám z toho velkou radost. Další díly povídek se píšou. Takže nebojte, přibudou :)

Jsem strašně rád za cokoliv :) Radus-kun

Další diplom ;)

17. ledna 2010 v 0:06 | by Radus |  SB diplomy

WEB NAJDETE .....*tady*....Terkic-chan-diplom :P

16. ledna 2010 v 20:16 | by Radus |  SB diplomy


Oh no..ta proklatá škola

13. ledna 2010 v 22:43 | by Radus

Jelikož se blíží 1. pololetí, musíme si napsat ve škole naše tradiční čtvrtletní res. pololetní práce, které já nesnáším. Vždy, když vidím tu hromádku bílých papírů před sebou, tak se mi zježí chlupy a dostanu husí kůži. Potom dostaneme zadání a už je slyšet jenom ťukání průpisek na papír a sténání a naříkání lidí co potřebují zjevně pomoct :D

Musím se hold učit, abych vyhověl standardům naší školy. Tenhle blog mi dodává chuť a energii....a každý komentář, byť je to jen smajlík, je upe super :) diky Radus.......Pokud se musíte taky učit , tak Pevné nervy, aby se vám podařilo....všechny ty blbosti nasoukat do hlavy :D


Diplomk

12. ledna 2010 v 19:38 | by Radus |  SB diplomy

2. díl - boj o hodnost :)

12. ledna 2010 v 19:27 | by Radus |  Láska už od dětství NaruNeji :)


Díl 2. Neji se probouzel do krásného a hřejivého rána. Pozvedl hlavu a nejprve se musel zorientovat, kde se nachází a potom pohlédl na to, co chtěl a toužil vždy vidět. Upřel svoje bílé oči na tu žlutou krásu. Naruto spokojeně spal s hlavou na Nejim. Neji sledoval jak se Narutovi lehce nadzvedá hruď v pravidelných intervalech. Lehounce prohrábl ty zlatavé vlasy. Pohladil jeho tvář a prstem pohladil Narutova ústa. Kochal se tou spící nádherou. Uváži, že si ještě na chvíli lehne. Položil svou hlavu na polštář a svoje ruce omotal kolem Naruta. Ten když to ucítil, zavrtal se k Nejimu ještě víc. Ještě spolu usnuli.
Po nějaké chvíli se začal probouzet Naruto. Probouzel se z důvodů líbezné vůně, která se pravděpodobně linula z kuchyně. Naruto vystrčil jednu nohu, druhou nohu a potom mu už nezbývalo nic jiného, než se vydrápat z postele a zjistit kde se jeho miláček nachází a taky co je to za výbornou vůni, kterou cítil.
Pomalu prošel chodbou a vlezl do kuchyňky. Neji stál u sporáku a v hrnci mu něco bublalo. "Mňam, to voní dobře." zamlaskal Naruto. Neji se jenom při pohledu na Naruta usmál a utřel si ruce do utěrky. "Dobré ráno anděli. Dáš si domácí rámen?" Naruto při slově rámen vyskočil Nejimu do náručí a dlouze ho políbil.
Už se to neslo. Neji servíroval na malý stůl. servíroval několik misek rámenu a jiných dobrot ke snídani.Oba spokojeně jedli. Naruto spokojeně mlaskal a usmíval se na Nejiho. Ten byl zase moc rád, že Narutovi chutná. Neji byl moc šťastný. Byl rád, že může mít svého miláčka konečně u sebe. V posledních 3 dnech se Nejimu splnil sen. Naruto se vrátil a teď jsou spolu.
"Naruto. Chci ti říct, že tě miluju celým svým srdcem. Splnil jsi mu sen." Jako odpověď na toto vyznání byla sladká pusa. Naruto se postavil a sedl si Nejimu do klína. " Miláčku, moc ti děkuji za to, že ty , stejně jako Hinata, jsi mě neodsuzoval za to co je ve mě zapečetěný. Moc mě to bolelo, když mě všichni nenáviděli. Ale vždy při pohledu do tvých očí,jsem ucítil mír a lásku. Tak jsem dokázal přežít a to jen díky tobě. Děkuju lásko moje."
Neji se po snídani rozhodl pro sprchu. Narutovi jenom zasvítily očička štěstím. Neji se připravoval na koupel a Naruto ještě umyl hrnce od snídaně. Neji už spustil vodu. Rozpustil si svůj dlouhý cop, který byl už za ta léta dlouhý. Chvíli nechal teplou a hřejivou vodu sklouzávat po jeho nahém těle. Naruto se v rychlosti svlékl a vnikl Nejimu do sprchy. neji při pohledu na Naruta zrudl a objal ho. Naruto Nejiho obdařil dlouhým polibkem. Bylo to úžasné. teplá voda sjížděla po jejich tělech. Naruto rukama zabloudil k Nejiho rozkroku, kde uchopil svůj i Nejiho penis a začal je oba třít. Neji nedokázal zadržet stén.po několika chvílích oba vyvrcholili. Neji se unaveně zavěsil na Naruta a Naruto přidal na intenzitě vody, potom vzal koupací houbu a začal Nejiho omývat. Stejně to probíhalo u Naruta. Po půl hodině oba vylezli ze sprchy. Oblékli se vyrazili si spolu zatrénovat. Dnes se rozhodli všem o svém vztahu říct a informovat je o tom, že jsou spolu, a že se vzájemně milují.
Neji si oblékl svoje bílé kimono a Naruto se dnes oblékl do bílá a přes sebe si přehodil bílo-oranžový plášť. Za pas si oba dali své katany a oba vyrazili. Vyšli před dveře a Naruto se zarazil. Včera večer mu přišel jeden Anbu oznámit, že jeho zkouška byla odložena na dnešek. Naruto se usmál a políbil Nejiho. "Lásko budeme muset spěšně za Tsunade. Chtěla mě přezkoušet na jakou hodnost jsem hoden a poku vím,ty jsi přece taky chunin. Co kdybychom si tu zkoušku udělali dneska spolu?"Neji jenom souhlasně kývnu. Naruto jenom poskládal pečetě a chytl Nejiho za ruku. Kolem těch dvou se vznesl vítr a zmizeli.
Naruto se objevil v pracovně lady Tsunade. Ta už je jaksi čekala, protože se jenom usmála.
"Naruto, tyhle příchody si odpusť. Naruto proč jsi tu ty, to vím , ale proč tu je Neji?" Zeptala se , ale když uviděla jak se drží za ruce došlo jí to."Přeju vám to kluci, ale teď k věci. Naruto , tvoje zkouška proběhne za 20 minut na cvičišti 16."
"Lady Tsunade. Jsem přece jenom taky chunin. Chtěl jsem se zeptat jestli bych si nemohl udělat zkoušku na chunina už dnes."
"Ale jistě Neji, nevidím problém. Tak na místo jednoho zkoušejícího budeme mít dva. Naruto řekni Jirayovi, ať se dostaví za 20 minut na cvičiště 16." mrkla na ně na znamení, že můžou odejít. oba kývnuli na znamení souhlasu a odešli. Šli po cestě. Oba nervózní, jelikož kolem nich šlo hodně lidí a hodně známých a kamarádů. Neji se odhodlal a chytnul Naruta za ruku. Naruto se na něho podíval a mezi strašným množstvím lidí mu vrazil takovou pusu, že z toho některé kolemjdoucí chytaly infarkty. Ale těm dvěma to bylo zjevně fuk. Chytli se za ruce a pokračovali ve své cestě do smíšených lázní, kde odhadovali dosavadní sídlo Jirayi.
Dorazili k jednomu z plotů, stále se drželi za ruce. Jiraya se na ně prvně podíval trochu s údivem, ale potom se jen usmál a zeptal se co chtějí. Naruto mu vysvětlil co se po něm chce. Jiraya souhlasil a vydal se s nima směr cvičiště. Ozvalo se jenom rychlé šustnutí a ti dva milenci byli pryč. Objevili se na cvičišti 16. Nikdo ho neznal. Jen věděli polohu, ale nic víc. Byl to nádherný kus vodní krajiny. Uprostřed byl malý ostrůvek o rozloze 10 m2. Vyběhli směrem k ostrovu, kde si sedli a čekali. Za chvíli se tam objevila Tsunade s Jirayou, ale nebyli sami. S těma dvěma přišli i všichni kamarádi a známí. Překvapili Naruta s Nejim trošku nečekaně. Naruto se dychtivě sápal po Nejim, který si to nechával líbit. Nastalo trapné ticho, které přerušila až Tsunade.
"Ehm. Vítám všechny na, vidím docela velké sešlosti ku příležitosti Narutova a Nejiho prozkoušení na Jouniny." Řekla Tsunade a všichni se zasmáli.
Naruto se postavil a byl, stejně jako Nejim, červený od ucha k uchu. Naruto se stoupl na proti Tsunade a dal si ruce v bok. " A kdo se mnou bude bojovat?" " Naruto ty nebudeš bojovat sám za sebe. Budeš bojovat v týmu s Neji. Budete bojovat proti nám. Budete nás muset přesvědčit o tom, že jste hodni postu Jounina."
Naruto se jenom podíval na Nejiho, který zjevně něco takového čekal. Naruto se usmál a na nic nečekal vyběhl proti Nejimu rychlostí, že byla vidět jenom šmouha a přenesl je do vzdálenosti 20 m od jejich soupeřů.
" Myslím, že bychom mohli začít." Zdělila a podívala se na ty dva. Naruto stál nehybně a ve větru mu plál plášť, na boku u visel veliký svitek. Neji stal vedle Naruta. Měl zavřené oči a v ruce třímal katanu.
V jeden moment otevřeli oči. Neji aktivoval byakugan a Narutovy oči se zbarvily do žluta a kolem očí měl zbarvené pruhy.
Tsunade a Jiraya vydechli při pohledu na Naruta. "Tak dokonalá proměna. Tak daleko jsem se nedostal ani já." pravil ten proslulý poustevník. Jeden ze tří legendárních saninu. " On ovládl Sage-mód, tak to můžeme čekat hodně věcí."
Naruto se usmál, při pohledu do překvapených tváří obecenstva. Neji už s Narutem bojoval a dokonce i trénoval. Naruto na nic nečekala a vyrazil po vodní hladině takovou rychlostí, že byla vidět jenom zvířená voda na hladině. Tsunade se postavila do bojové pozice. Naruto se v mžiku objevil před těma dvěma. Rukou udeřil do hladiny. Voda vystříkla do výšky několika desítek metrů. Voda se rozestoupila až na dno jezera. Voda zaslepila Tsunade a Naruto se rozmáchnul a rukou jí odstřelil několik metrů dozadu. Tsunade vstala, ale těžce oddychovala. Jiraya si myslel, že má vyhráno. Mířil na Naruta svou novou technikou. a to buněčný Rasengan. ruka mu zářila bílou barvou. Byl půl metru od Naruta. Ve chvíli kdy se hodlal udeřit ho smetla vodná vlna. Neji se také činil. Vyrazil do boje proti Jirayovi. Neji sekal a vykrýval útoky proslaveného sanina. Boj pokračoval bez větších změn asi 30 minut, kdy už toho Naruto začínal mít dost.
"Neji, bariéru"
Přiběhl k Nejimu a stejně jako na začátku je přenesl do dálky. Tsunade se s Jirayou vydali za nimi. Neji si stoupl k Narutovi a soustředil se. všichni v okolí cítili jemný vánek. Neji se vznesl do vzduchu a roztočil se. Kolem Naruta a Nejiho se roztočil gigantický Kaiten. Naruto vytáhnul svůj svitek. Roztáhl ho a pomocí techniky si vyvolal menší svitek. Ten veliký zase v rychlosti sbalil a připevnil na záda. Tsunade s Jirayou jen koukali na Kaiten a nemohli se přes něj dostat. Neji zrušil techniku a vedení si převzal Naruto. ten chytnul jeden konec svitku a roztáhl ho směrem k Tsunade a jejímu spolubojovníkovi. Poskládal pečetě a před nim stála malinká lahvička. Tsunade se po chvilce rozesmála jelikož netušila co je to za lahvičku. Naruto se soustředil a lahvičky se vznesly a začaly kolem Naruta kroužit. Naruto jen vyřkl techniku. Fu jin no jutsu: Sen nin no tamashī no botoru ( pečetící technika:lahvičky tisicera duší).
Jiraya tuto techniku znal, ale nedokázal jí ovládnout. Lahvičky zmizely. Nikde nebyly, ale Naruto zjevně nezrušil techniku. Najednou se lahvičky objevily, ale ne tam kam by jsme je čekali. Začaly kroužit kolem Tsunade a Jirayi. Najednou se z jedné lahvičky vznesl bílý obláček, který vstoupil do Tsunade, potom se totéž opakovalo i u Jirayi. lahvičky zmizely, ale ti dva měli pokleslou hlavu a nehýbali se.
Naruto pohnul rukama a ti dva se vznesli do vzduchu. Potom rukou prudce švihnul o hladinu. Byl to veliký náraz, až několik lidí co se dívalo na zápas zapištělo. Naruto mrknul na Nejiho a ten pochopil. Naruto švihnul rukama směrem k Nejimu. Tsunade i Jiraya letěli rovnou Nejimu na ránu. Neji se rozmáchl a zasáhl. Zápas skončil. Naruto poskládal pečetě a z Jirayi a Tsunade vyjmul svoje duchy. Potom si k nim kleknul a přenesl je spolu s Nejim k Sakuře, která se ještě vzpamatovávala z rychlé porážky těch dvou. "Sakuro, začni léčit. Já ti taky pomůžu, ale musím se na to připravit."
Sakura uposlechla a hned ty dva zabalila svou zelenou chakrou. Naruto skládal pečetě. Velmi mnoho pečetí bylo složeno a Naruto položil své ruce na těla. Ninpou:shinsei na hīrā (Ninja umění: Božský léčitel) oba do těl vstoupil bílý paprsek. A potom se stalo něco velmi pěkného, celé jehero začalo světélkovat. veškeré kapičky krve se vracely do svých pravýh těl. Tsunade se probrala stejně Jako Jiraya.
" Naruto nejen, že jste nás s Nejim porazili hravě. Málem jsi nás zabil. Jmenuji vás na Jouniny. Ode dneška tvoříte dvoučlenný tým, který bude plnit mise typu A-S" Naruto poděkoval a políbil Nejiho, protože bez něj by to nezvládl. Neji se jenom hezky usmál a políbil Naruta.
"Tak na tohle si budu muset zvykat." Prohodila naštvaně Sakura.Naruto to slyšel a hodil po ní nenávistný pohled ( yeahhhhh...kill Sakuraaa :D) Všichni gratulovali k povýšení a vyptávali se, jak mohl Naruto tak snadno porazit Tsunade a pod.
Naruto se procházel s Nejim večerní krajinou. Procházeli se mezi stromy a zastavili se u jedné z dřevěných laviček. Sedli si.
"Miluju tě Neji. Cítím to co jsem nikdy nepocítil. Nejen, že tě miluju, ale my k sobě patříme.Dneska jsem si to při tom zápase uvědomil. Děkuju ti za to." zašeptal Nejimu do ucha a potom mu do něj jemně kousl.Neji se zachvěl.
"Naruto taky tě miluju, pro mě znamenáš všechno. Nikdy tě nechci ztratit." Zašeptal Neji. Přitáhl si Naruta ke své hlavě a dlouze ho políbil.
"Mňaaam, ta byla šladká " zakřenil se dětinským hláskem Naruto a oba se zasmáli. postavili se a pokračovali v cestě večerním lesem :P

Moje SB

11. ledna 2010 v 18:35 | Naruko-Uchiha |  SB diplomy