Láska už od dětství-1.zajímavý den plný poznání

9. ledna 2010 v 17:46 | by Radus |  Láska už od dětství NaruNeji :)
Pravá láska se ukrývá v Bolesti

Prolog:
Tento příběh se odehrává v srdcích lidí, kteří v sobě už od svého dětství viděli rivalitu. Ne, není řeč o Sasukem. Sasuke je stále u Orochimara. Je řeč o páru NaruxNeji.
Naruto se vrátil z tréninku po 5 letech zpět do Konohy. Jeho přivítání bylo velké. No, uvidíme, jak se příběh vyvine J

Kap. 1. Smutek a zároveň láska
,,Konoha, stále ta stejná vesnice. Nic se na ní nezměnilo" pomyslel si muž, který postával zády opřený u stromu. Tento muž hleděl na Konohu. V očích mu hrály jiskřičky štěstí, bolesti. Vzpomínal na to, co tady prožil. Po chvíli se rozhodl pokračovat. Měl na sobě dlouhý černý plášť a na zádech katanu. Tento mladý, 20 let starý muž, sundal kapuci, která zakrývala jeho zlatavé vlasy. Ano, byl to Naruto.

Naruto poskládal pečetě a za závanu větru se přenesl rovnou do pracovny Hokage. Nestál o to, aby se kolem něj seběhla celá vesnice. Přenesl se před dveře do pracovny Hokage. Zaklepal a vstoupil.
,,Dobrý večer, Hokage-sama" pozdravil zdvořile. Po nějaké chvíli si trochu odkašlal, tím si získal její pozornost. Hokage sama zvedla červené oči od nekončící hromady papírů a podívala se na příchozího. Po pár vteřinách stuhla.

,,Kdo jste a co tu chcete" zeptala se trochu nervózní hokage.
,,Přišel jsem se zapsat do vesnice, jelikož jsem byl na 5tiletém tréninku"
Hokage se posadila a vytáhla papíry. ,,Jméno, vesnice?" zeptala se
Naruto na nic nečekal a klidně odpověděl. ,, Naruto Uzumaki Namikaze, vesnice Konoha."
když to Hokage uslyšela, vyrazila z židle rychlostí blesku a objala Naruta se slzami v očích. Vyptávala se na všechno, na co vůbec jen zeptat šlo. Ptala se ohledně jména, no prostě všeho. Asi po hodině povídání mu podala novou čelenku se znakem Konohy.

,,Sama si tě prozkouším. Přijď zítra odpoledne na cvičiště č. 16." Naruto pochopil a se závanem větru zmizel.
naruto se rozhodnul zajít si na svůj Rámen, který nejedl už 5 let. vydal se směrem k obchodu.

MEZITÍM:

Mladý muž, vypracované postavy, stál na louce. Do poloviny těla byl nahý. Jako protivník mu stál už starý muž oblečený v tradičním Japonském kimonu. Boj začal, oba se n sebe vrhli. oči měli bílé. Byl to zajímavý boj. Vrhali po sobě zbraně, používali své techniky. Bylo jasné, že ten mladší má navrch. Starší muž vyskočil do vzduchu, vytáhl jehlice a pomocí své techniky je začal ze všech stran vrhat. Ten mladší byl Neji a jeho protivník byl Hizashi. Neji se jen pousmál, díval se na obrovskou smršť jehel, která měla za úkol ho zranit, né li zbít. Neji se soustředil a začal kolem sebe vytvářet svou ultimátní obranu Kaiten. Odrazil je.

,,pro dnešek by to stačilo,Neji." rozhodl Hizashi
Neji se vydal na procházku Konohou. Zarazil se u Ichiraku, viděl odlesk blond vlasů. Musel se zastavit a povzdechnout si. Na jeho tváři se objevil smutný výraz. Vzpomněl si na mladého blonďáčka, který byl v jeho srdci už od dětství. Už od chvíle, kdy spolu bojovali na chuninských zkouškách. V ten moment se mu navždy vryl do srdce. Potom mu jeho milovaná dušička odešla na trénink. Po třech letech se měl vrátit. Přesně na den kdy se měl vrátit. Byl Neji rozhodnutý vzdát se všeho a vyznat mu city. Nevrátil se a dokonce ani po čtyřech letech nic. Stále cítil smutek. Zvědavost mu nedala a musel nahlédnout kdo je ten záhadný cizinec, který má tak nádherné vlasy.

Neji rozhrnul látkový závěs a pohlednul na toho záhadného muže, který ted do sebe házel Rámen.
,,Je tady, konečně se mu můžu přiznat" pomyslel si Neji
Poklepal Narutovi na rameno. Naruto se otočil a když spatřil Nejiho tak se jenom usmál a polkl své sousto rámenu.
,,Ahooj, Neji" vyskočil a objal ho. Neji celý zrudnul. Naruto držel nejiho v obětí.
,,Co to semnou je, proč mi tak tluče srdce?" podivil se Naruto
Naruto pozval Nejiho na rámen a při tom si spolu povídali. Oběma bylo spolu fajn. dojedlli spolu asi 5. misku a vydali se směrem noční Konohou. Neji byl rozhodnutý. Naruto se rozhodl nejiho kousek doprovodit. pomalu šli ulicemi, smáli se, navzájem se škádlili. Po nějaké chvíli došli k sídlu Hyuga clanu. Naruto se podíval na Nejiho a trochu zrudnul, protože až teď si všimnul jak Neji vyrost v krásného muže. Neji měl dlouhé černé vlasy, které byly sepnuty do copku, který sahal až někam na úroveň zadku. Krásné bílé oči tvořily dominantu jeho obličeje. Naruto se až zarazil nad tím co se teď v jeho hlavě odehrávalo.

,,Neji" zeptal se tiše naruto
,,Hmm?" odpověděl Neji, jelikož byl rudý a kdyby nebyla tma asi by zrudnul ještě víc.
,,Co kdybychom si zítra zašli zase někam?" vykoktal ze sebe Naruto
Nejimu se zajiskřilo v očích. Jemně kývnul hlavou na znamení souhlasu a vešel do sídla. Naruto se vydal směr svůj byt, který byl 5 let neobývaný. Dorazil do svého malého bytu. Otevřel dveře a zarazil se, protože jeho byt byl snad čistší než nemocnice. Prohlížel byt, zda se mu tu někdo nezabydlel. Nikoho nenašel, jen na nočním stolku našel menší vzkaz.
Naruto, viděla jsem tě dneska poblíž Konohy, když jsem trénovala. Myslela jsem si, že budeš potřebovat pomoct s úklidem. Sakura
Naruto se jen pousmál a shodil ze sebe to těžké oblečení. Otevřel dveře do koupelny a sundal i ten poslední kus oblečení, který mu doslova vadil. Ted byl Naruto úplně nahý, nic nebránilo klukovi, který seděl na stromě poblíž domů. Byl to Neji, který měl aktivovaný baykugan. Neji po chvilce, kdy naruto sundal i spodní prádlo, zrudnul natolik, že mu z nosu začala téct kapička krve.
Naruto po hodině konečně vylezl ze sprchy. Natáhl na sebe ručník a došel k posteli, kde roztáhnul peřinu a sundal ze sebe ručník a zalehnul do krásných snů.
Slunce se prodíralo oknem jednoho blonďačka, který ještě spokojeně spal. Jeho obličej vypadal jako obličej anděla. Slunce ho pošimralo nejprve po nose a potom se dostalo do úrovně očí. Blonďáček se probral.

"Dobré ráno, Naruto" řekl si sám pro sebe Naruto.
Bylo teprve 8 hodin, takže ml čas. Vyhrabal se z postele a oblékl na sebe bílé triko a černé kalhoty. Na tričku bylo vidět,
že je to klanové oblečení klanu Namikaze. Naruto se na sebe podíval do zrcadla, za pas zastrčil katanu a na ruku připnul pečeť k vyvolání zbraní. Vyšel z bytu, kde se srazil se Sakurou.
"Ahoj Sakuro, jdeš mě vzbudit" zasmál se Naruto.
"Tak nějak" odpověděla ještě rozespalá Sakura. Potom se jaksi vzpamatovala. Skočila Narutovi do náruče a začala se s ním vítat. Po chvíli se spolu vydali na cvičiště. Na cvičiště dorazili asi 8:30 ale Kakashi tam stále jako obvykle chyběl. Sedli si na zem a čekali……a čekali. Po hodině se zjevil
sensei . Kakashi byl docela vyvedený z míry, když po 5 letech uviděl svého žáka. Všichni se přivítali J

Kakashi z nenadání zaútočil na Naruta, ten se vyhnul několika shurikenům.
" To se dalo čekat od Kakashiho, ale já se jen tak nedám mistře. Tentokrát vás porazím já."
Naruto poskládal pečetě a silně fouknul a z úst mu vyletěl proud silného chladivého větru. Všechno se ochladilo a zamrzlo. Kakashi jako protiútok musel použít katon, jinak by dostal plný zásah
Narutovou technikou. naruto e vyhnul letící kouli, potom švihem kopnul do země takovou silou že po ní vzniknul kráter, který byl srovnatelný s tím od Tsunade. Naruto se přenesl Kakashimu za záda a jedním silným kopem ho poslal do říše snů. Sakura začala kakashiho léčit.
"Tys, mu dal Naruto. Jsi opravdu silný ninja" chválila Sakura.

Blížil se večer a Naruto měl zvláštní pocit, tento pocit ještě nepocítil. Jakoby někde uvnitř křičelo jméno člověka, se kterým se měl potkat. Šel se sakurou z nemocnice, kde leště leží Kakashi-sensei. Sakura se omluvila, musela jít ještě z5 do nemocnice, kde potřebovali její pomoc. Naruto na nic nečekal a vydal se směrem Hyuga-sídlo. Došel před bránu, kde už čekal Neji. Neji měl na sobě bílé kimono a za pasem katanu, kterou už od malička nikdy neodkládal. Naruto se pousmál.
"dneska jsme se sladili." podotknul
Neji se jenom usmál.
"Půjdeme?" dodal po chvíli.

Oba se spolu vydali směr brána Konohy. Procházeli se lesem nikdo nic neříkal, jen se na sebe dívali, ale dělali že né :)

Po chvilce došli tam , kam měli nasměřováno. Došli k nádhernému jezeru v jehož hladině se odrážel měsíční svit. Jelikož byl Naruto upocený po dnešním tréninku sundal si kalhoty a tričko a skočil do vody. Po chvíli se Naruto vynořil a podíval se na Nejiho.
"Poď do vody" mrknul na Nejiho svýma modrýma očima a Neji jako v hypnóze poslechnul.Naruto se potopil a připlížil se k Nejimu a stáhnul ho pod hladinu. Asi 10 minut tam ti dva dováděli...honili se ve vodě. Po chvilce ve zmatku narazili vzájemně do svých těl. Nastala romantická chvíle. Měsíček svítil na jejich těla a jejich tváře se k sobě pomalinku blížily. Neji však nevydržel a oddálil svou tvář

"Naruto musím ti něco svěřit, pamatuješ na náš boj ve finále chuninských zkoušek?"
"Docela dobře, byl to vážně úžasný boj"
"Ano to byl, v ten moment, kdy jsi mi vysvětlil a dal sílu abych byl volný jsem se do tebe zamiloval" poslední slovíčka zašeptal se sklopenou hlavou. Z očí mu vyšla jedna slza následovaná druhou. Naruto stál jako opařený. Nevěděl co má dělat. Neji mu vyznal lásku a to ho zaskočilo, protože on k němu cítil totéž, nedokázal to ještě říct úplně, ale je mu s nim dobře a cítí se v bezpečí.

Naruto chytit Nejiho za bradu a jemně jí zvednul. Jejich rty se setkaly, nejprve však se od sebe oddálili a oba se na sebe usmáli. Potom se Neji chytnul Narutova krku a dlouze se políbili. Hráli si se svými jazýčky a ztráceli pojem o čase.

Po chvíli vylezli z vody, usušili se. Naruto přinesl dřevo na oheň, a potom si oheň taky rozdělali. Neji vytáhnul deku a společně si na ní lehli. V obětí se na sebe dívali. Oběma bylo dobře, byli šťastní.Naruto začal Nejimu hladit hruď tam kde ji nezakrývalo kimono, ale i tam kde už zakrytá byla. Neji jemně zavzdychal. Tohle se líbilo, jak Narutovi, tak i Nejimu. Oba ztráceli kontrolu a nechávali se unášet vášní. Neji sundal Narutovi tričko a začal líbat jeho hruď. Naruto vzdychal. Naruto se překulil a sundal z Nejiho jeho krásné kimono, ale sundal i spodky. Jemně pohladil Nejiho naduřelý penis. jen se lehounce dotknul a Neji už vzdychal mučivými vzdechy. Naruto Nejiho nehodlal trápit, nejprve olíznul jeho špičku penisu jazýčkem a potom jej celého pohltil ústy. Neji vzdychal a po několika přírazech s výkřikem Narutova jména vyvrcholil do Narutových úst. Naruto spolykal všechno a začal znovu líbat Nejiho. Neji Naruta po chvilce převalil pod sebe a sundal z něho kalhoty a trenky. Rukou promnul Narutův úd, potom jej pár krát navlhčil ústy a potom lehce dosednul. Neji syknul bolestí a Naruto slastí. Neji chvíli vyčkal, než bolest přestala a začal pociťovat slast. Neji se zvedal rychleji a rychleji. Naruto i Neji byli spojeni v jeden celek. Oba si to max. uživali. po chvilce naruto vyřiknul
"Neji!!! Miluju tě" a s těmito slovy se udělal.
Neji jemně vysunul naruta, ten však uchopil Nejiho penis a začal ho znovu třít o svou ruku. po chvilce se Neji udělal podruhé.

Lehli si k sobě. Cítili svá těla, Naruto je přikryl pláštěm a Nejiho kimonem. Bylo jim úžasně. Leželi vedle sebe a koukali na hvězdy, potom se Neji otočil na Natuta

" Miluju tě Naruto a nikdy tě nechci ztratit" jen co to dořekl Naruto jej dlouze políbil.


Byly 2 hodiny ráno a Naruto se probudil. Byla veliká zima. Pohlédnul na Nejiho, který spokojeně spalv jeho náručí. Oheň už nehořel. Naruto chytnul Nejiho do náruče a se závanem větru zmizeli. Objevili se u Naruta v bytu. Naruto položil Nejiho na postel a sám si k němu přilehnul a zabalil ho do svého náručí. Oba usnuli
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Uchiha Mono | Web | 11. ledna 2010 v 11:23 | Reagovat

Juuu, kawai. kdy bude další díl, nebo alespoň něco podobného? Já pár najinaru//naruNeji miluju:D:D:D

2 noriuke sairo | 11. ledna 2010 v 13:34 | Reagovat

já už ani nedoufala že najdu tak skvělej blog....povídka byla úžasná...miluju pár naruxneji :-D  :-D

3 Kyuury | 11. ledna 2010 v 19:22 | Reagovat

supr povídečka ( a jednou počase jsem zase našla na pár naruxneji  :-D )

4 radus-kun | Web | 11. ledna 2010 v 20:22 | Reagovat

[1]:  už se píše..takže dneska večer, nejpozději zítra :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama