Láska už od dětství-3

23. ledna 2010 v 19:39 | by Radus |  Láska už od dětství NaruNeji :)
část 3.
Naruto se právě sprchoval a Neji se hbitě obracel v kuchyni. Právě domýval poslední talíř, když v tom někdo zaťukal na okno. Neji se vydal směrem k oknu, kde si posléze všimnul nějakého anbu, který netrpělivě klepal kolenem. Sakra co tady chce, zrovna když jsem chtěl Narutíka stáhnout na měkoučkou postel. Zanadával a otevřel okno.

"Hokage-sama vás žádá, aby jste se dostavili do její kanceláře."

Naruto vešel do místnosti jenom s omotaným ručníkem kolem pasu a podíval se na Anbu. Neji se nejprve podíval na Naruta, který se tázavě díval na Anbu, potom se neji podíval na toho ninju se zvířecí maskou. Anbu byl celý ztuhlý a ze spod masky mu stékal malinký pramínek krve.

"Ty malej parchante," vykřikl Neji. Napřáhl ruku a jedním úderem ho odmrštil na 20m od okna. Naruto se jenom usmál a popošel k Nejimu.

"Ty malej žárlivče, mňau."
"No co nikdo mi nebude očumovat mého Narutíka"

bránil se Neji. Naruto vzal Nejiho do náruče a už si to štrádovli směr ložnice. Neji byl spokojen.
Oba se oblékli a pak bylo slyšet už jen šramocení klíče v zámku. Naruto se tentokrát nepřenášel, chtěl si s Nejim užít procházku ranní konohou. Jen Tak se ti dva procházeli. Sledovali okolní lidi. Všichni něco dělali, někam spěchali, no prostě typická ranní konoha. Pomalu, ruku v ruce, se dostali k budově Hokage a Naruto se přenesl do kanceláře. Tsunade už byla ta tyto příchody zvyklá.

"Naruto, Neji, Mám pro vás misi. Jedná se o misi typu A, ale může se z ní vyvinout S, ale není to jísté. Vše záleží na okolnostech." začala vysvětlovat podrobnosti mise. Po 20 minutách vyšli z kanceláře. Honem se přenesli do bytu, kde si sbalili vše potřebné. Navlékli na sebe své bojové výstroje. Naruto si nasadil svůj svitek a Neji svoje katany a vrazili. Proběhli bránou a běželi směr země VV(vodních vírů).

"Naruto, takže my máme pomáhat obyvatelstvu země vodních v, ale nevíme jak jsou ti lidí co zemi ohrožují silní, tak jak můžemě vědět jestli je sami dna zvládneme?"

"Neji, nemusíš se bát. Nenechám tě zemřít." mrknul na Nejiho ještě za běhu.

Blížil se večer a Naruto se rozhodnul přenocoval. Měli dostatek času. Naruto měl za úkol postavit stan a připravit pohodlné spaní. Neji zase sbíral dřevo a ulovil dvě ryby.
Oheň plápolal a Neji si pochutnával na jedné z dvou opečených ryb. Naruto však posrkával svůj oblíbený instantní rámen, který měl zapečetěný ve speciálním svitku. Naruto nabral trohu nudlí a pomaličku se s nima přiblížil k Nejimu.

"Haaam, miláčku ochutnej."

Neji poslušně otevřel ústa a Narutík mu tam vložil sousto nudlí. Neji jenom slastně zamlaskal. Za tu dobu co je s Narutem mu začal Rámen extrémně chutnat. Neji Narutovi na oplátku vtiskl pusu. Dojedli, ale protože byla krásná večerní noc, zůstali v obětí ještě pozorovat hvězdy.
Po pulhodince se ochladilo, tak se ti dva vydali do stanu, ze kterého se po nějakém čase začaly ozývat stény a nakonec vzájemné výkřiky jmen. Vše nakonec utichlo a Naruto v obětí Nejiho spokojeně usnul, stejně jako Neji.

Po krásně prožitém večeru se ti dva vydali pokračovat.
Uběhli asi 20 km, když zahlédli pobřeží. Doběhli ke břehu. Nei vyskočil do vzduchu a snažil se zahlédnout břeh a odhadnout vzdálenost dvou břehů.

"Naruto, nic nevidím.Tahle vodní trasa bude dlouhá min. 10 km. Bude to docela dlouhá a únavná trasa."

Naruto se zamyslel. Po chvilce začal skládat pečet. "Kuchiose no jutsu" Přen Narutem se objevila obrovská žába, která měla podobu domu. Naruto vstoupil do domu, následován Nejim. Žába se v tu chvíli zmenšila do malé podoby a "PUF" už byla pryč. Po nějaké chvilince se ozvali druhé "puf" a žabička se objevila na druhém břehu. Zvětšila se a Naruto s Nejim v náručí pohodlně vyšli z domu. Žába s pozdravem zmizela a ti dva se vydali na cestu.
PO hodině běhu došli k branám skryté vesnice. U brány se legitimovali a vydali se k budově Mizukage, který byl čerstvě zvolen.
Zaťukali a vešli do pracovny.

"Dobrý večer Mizukage-sama"

"Aaa, vy budete posila s Listové. Jsem moc rád a vítám vás v zemi V.v. S misí jste jistě obeznámeni, proto vám udáme polohu jejich sídla a pokud možno, dejte se do práce.

Naruto jenom kývnul a chytl Nejiho za ruku. V mžiku zmizeli v závanu větru.

Obvili se na místě, které jim popsal mizukage. Stáli za stromem a dívali se do nepřátelského tábora.

"Je jich tam minimálně 15, no tak to bude teda zábava." Naruto tasil katanu, potom ještě přitáhl Nejiho a vášnivě ho políbil.

"miluju tě" zašeptal a vyběhl.

Neji vypálil za Narutem a začal těžký boj. Naruto se s nikým nepáral. Vyvolal sage-mod a potom začal vytvářet techniky Rasen-skuriken, které házel do bojiště. Neji bojoval s Katanami naplno, rozsekával. Potom začali protivníci vypalovat svoje jutsu a posílali je směrem na Naruta a Nejiho. Naruto se podíval Na vodního draka. Spráskl ruce v pečeť "Futon:fuji reppa"(vítr: tlaková vlna) Vodní drak byl doslova rozmetán. Na Nejiho letělo zase několik ohnivých koulí. Stačilo vyvolat jeden Kaiten a bylo po ohni. Nepřátel pomalu ubývalo. Nakonec stanuli, jak si domysleli, proti velitelům této bojové jednotky.
...začal opravdový boj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Uchiha Mono | Web | 24. ledna 2010 v 15:33 | Reagovat

Teeeda...jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. Tahle povídka se mi moc líbí, jen tak dál ;-)

2 Neiko Uchiha tvoje lovíís SBnko | Web | 24. ledna 2010 v 16:37 | Reagovat

Supéééér dílek!! Už se moooc těěším na další... Je to strašně napínavé úpa bomba!! Jak je?? A co těšíš se do školy?? Pháá

3 pajčas | Web | 26. února 2010 v 20:23 | Reagovat

bomba ... co bude teď???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama