Nový život 1.kap

7. února 2010 v 18:00 | by Radus |  Nový život
Kap.1
Naruto se vracel z mise. Byl vyčerpaný. Máchnutím ruky pozdravil ty dva, kteří neustále lelkovali u Konožské brány. Procházel ulicemi Konohy a mířil si to rovnou k sídlu hokage, kde měl podat hlášení o splněné misi. Po cestě potkával své přátele, kteří ho zdravili. Uzumaki neměl moc času, tak se omluvil a spěchal k hokage.

Vešel do kanceláře, kde Tsunade zrovna vyplňovala nějaké papíry.

"Zdravím Tsunade-sama."

"Aaa, Naruto, tak jak dopadla tvá půlroční mise?"

"Musím přiznat, že se mi to moc líbilo. Potkal jsem nové lidi, kteří mi hodně pomohli. Mise byla plně splněna. Tady máte ten svitek."

Naruto spráskl ruce a okolo něj se zvířil prach. Páté se na stole objevil svitek. Tsunade jen souhlasně kývla a poděkovala. "Máš pro zbytek týdne volno, Naruto."

Naruto se slušně uklonil a se závanem větru zmizel. Tsunade se usmála.

"Naruto, dospěl jsi a zesílil. Jsi čím dál tím více podobný svému otci."

Naruto se posadil na svou postel a batoh pohodil vedle sebe. Po chvilce mu zakručelo v břiše. V klidu se postavil a vyhrabal svou gama-chaan peněženku.Zavřel své vchodové dveře a vydal se směrem jeho nejoblíbenější jídlo.

Šel cestou, už byl skoro tam, ale zastavil se. Na tváři měl bolestivý výraz. Smutně se zahleděl do země a zmizel s větrem. Objevil se u jednoho jezírka, kde si sednul do trávy.

"Už zase se mi ho nepodařilo přivést, ale proč ho chci přivést. Sám se rozhodl a i kdyby jsem ho v bezvědomí dotlačil do Konohy stejně by utekl. Už to nemá smysl, neustále se za nim honit."
Mezitím u Hokage
Tsunade popíjela horký čaj a plnila své povinnosti. Do místnosti vtrhla růžovlasá kunoichi.

"Tsunade, slyšela jsem, že se Naruto vrátil. Je to pravda?"

"ANO Sakuro"

Sakura se rozsvítila jako žárovka." To znamená že je i Sasuke-kun zpět."
Tsunade chtěla něco říct, ale Sakura už zde nebyla. Ta už hledala svého Sasukeho po celé konoze.

U Naruta
Naruto stál na vodní hladině nehnutě, jako socha. Kolem Naruta se vznášela voda. Po chvilce relaxování se Naruto posadil na břeh jezera. Jeho klid mu narušil jekot
.
"Sasukeeee kun, kde jsi. Tvoje Sakurka tě hledááá...Haloooo"
Naruto posmutněl a zvolal."Sakuro tady jsem."
Sakura když to slyšela rozběhla se na místo, odkud vycházel ten hlas. Došla na malý palouček s jezerem. Rozhlížela se, ale nikoho kromě Naruta neviděla.

"Šanaroo, vypadni Naruto. Kde jsi sasuke?"
volala na celý les.
"Sakuro, Sasuke tady není. Nepřivedl jsem ho. A asi chápu jak se Sasuke cítí. Ta bolest ze ztráty celého klanu musí být opravdu těžká. Myslím, že už to musíme respektovat."

Sakura chvíli stála jako by jí zasáhla krystalová technika. Po chvíli se probrala ze spánku a její oči zalil vztek.

" Ty baka Naruto, ty nejsi hoden mého odpuštění. Nikdy jsi nebyl schopný přivést Saukeho zpět."
Naruto jen smutně hleděl do země a z očí mu začaly stékat slzy. Nic nenamítal jen poslouchal. Sakura pokračovala.

"I ten nejhorší ninja na světe by byl schopnější než ty.Ty jsi jen pitomý liščí spratek." Při poslední frázi co Sakura vypustila z úst to trhlo oběma. Naruto se zarazil a Sakura si rukama zakryla ústa.

"Promiň Naruto já to tak nemy.." nedořekla, protože Naruto se závanem větru zmizel. Sakura sklopila hlavu k zemi a začala plakat.

Naruto se objevil na hlavách hokagů. Díval se na konohu,která byla osvětlena zapadajícím sluncem. Jsem slabý,musím jít pryč. Už nevydržím ty nenávistné pohledy ostatních. Ti, kteří si hrají na kamarády, tak ti se jenom přetvařují. A ti ostatní si vystačí s nenávistným pohledem.

U Tsunade.

Naruto vešel do kanceláře se smutným výrazem. Sednul si do křesla a spustil svou řeč. Prosil jí, aby mohl odejít z vesnice, ale Tsunade se to moc nelíbilo.

" Ale Naruto, přeci tady jsou i ti, kteří tě mají rádi."
"Tsunade, je tady opravdu jen pár jedinců, ale zbytek si na přátele jen hrají.Chtěl jsem aby jsem mohl odejít z vesnic. Nemusíte se bát, že bych se stal nepřítelem konohy. Buď se stanu poustevníkem, nebo se přidám k jedné z vesnic, která je našim spojencem."

Dořekl Naruto a se souhlasem Tsunade odešel z pracovny. V rychlosti došel do svého malého bytu, kde sbalil všechen svůj majetek. Oblečení však vzal to nejnutnější.
Složil pečetě a v místech kde stál jeho byt, byla už jenom veliká díra v domě. Potom se přenesl za brány konohy a pomalým krokem se vydal směrem Země
Vodních víru, jak mu Tsunade poradila.

Běžel a slzy mu skrápěly celou tvář. Už nikdy se nehodlal vrátit na místo svého utrpení. Hodlal si najít místo, kde by ho brali jako sobě rovného. Běžel už druhý den. Podle mapy mu zbývalo ještě 5 dnů cesty.

Po třech dnech cesty ho dohonila skupinka anbu z konohy, spolu se Sakurou v týmu.
Byl to dobrý boj a taky unavný. Anbu padli po pár chvílích mrtví k zemi. Sakura se na anbu hleděla z hrůzou v očích.

"Sakuro, ublížila jsi mi tak, jako ještě nikdy nikdo v mém dosavadním životě. Jsem pro tebe jenom liščí spratek? Ty prahneš jenom po Sasukem, na mě jsi se nikdy nepodívala.Přiveď si Sasukeho sama a klidně ať tě i zabije. Mě se už to nebude vůbec týkat."

Sakuru chytnul vraždící amok. " Co si myslíš ty zmetku."

Rozběhla se na Naruta a chtěla ho zasáhnout svou pěstí. Naruto uhnul s ladnosti. To však sakuru dostávalo do ráže. Útočila vším co měla. Házela po Narutovi kusy země. Naruta to po pul hodině přestalo bavit. Napřáhl pěst a udeřil pěstí do země. Zem se rozestoupila. Sakura vyjekla. Taková síla je snad větší než od Hokage. Naruto spráskl ruce a kolem sakury začaly létat větrné jehlice, které se posléze zabodly. Sakura vyjekla, ale stále žila. Naruto jí naposledy pohlédl do očí a přenesl jí a její spolubojovníky před brány konohy.

Naruto pokračoval v cestě. Rozhodl se. Bude žít v Zemi vodních vírů.
Procházel hustým lesem, až došel ke krásnému velkému jezeru. Šel po hladině přímo do středu jezera, kde měl být podle mapy vstup do vesnice. Došel k bráně oné vesnice a legitimoval se u hlídačů jako Naruto Uzumaki. Ti když slyšeli jeho příjmení začali se radovat a ihned Naruta odvedli za Mizukagem této vesnice. Naruto zaklepal na dveře pracovny a na pozvání vešel.

" Dobrý den Mizukage-sama, přišel jsem vás požádat, zda bych se nemohl zabydlet ve vaší vesnci a také bych se chtěl stát vašim ninjou. "

Mizukage se na Naruta chvíli díval a potom vytáhl papíry.

"Jméno, bývalá vesnice a proč zrovna k nám?"Ptal se Mizukage.

"Jmenuji se Naruto Uzumaki, Konoha a přišel jsem zde, protože prý tady má nějaké kořeny můj klan"

Mizukage, když uslyšel Narutovo příjmení, tak byl velmi rád.

" Naruto tvůj klan tady ve vesnici stále funguje a má asi 10 členů, vy dávné době o byl velmi silný klan se skvělými schopnostmi. Bude mi potěšením, mít tě ve svých řadách a myslím, že budeš i velkým přínosem po svůj klan." Naruto vyplnil papíry a spolu s vůdcem vesnice se vydali směrem ke klanovému sídlu.
Prošli honosvou bránou. Šli dlouhými ulicemi. šude okolo bylo mnoho lídí.

"Co jsou tihle lidi zač? Přeci jste říkal,že klan čítá jen 10 lidí."

" Ano Naruto, ale je tady mnoho menších klanů a především slabších, které se rozpadly a odhodlaly se spojit s tvým klanem a přijli také jeho znak a vůdce, který pokud dobře počítám je tvůj dědeček."

Naruto jenom chápavě pokývnul a dále procházeli ulicemi. Mizukage se zastavil u jednoho obchodu, s argumentem, že si chce něco zařídit. Naruto postával před obchodem, v tom do něj vrazila nějaká modrovlasá postava. Byl to zjevně kluk. Naruto zavrávoral a oba spadli na zem. Naruto ležel na zemi a ten modrovlasý kluk na něm. Naruto je oba zvednul pomocí větru. Kluk se představil.

"Promiň já jsem Tóri."
" Já jsem Naruto. Jsem tady nový a rád tě poznávám."
"Opravdu mě mrzí ten pád." řekl smutně Tori.
"Ale, mě ti ani nepříjemné nepřišlo." Řekl Naruto a až potom si uvědomil co řekl. Zakryl si rukou ústa. Tori se celý začervenal. Uplně stejně jako Naruto.

"No, víš mě taky né." Oba se na sebe podívali a usmáli se.
"Tori, co kdyby jsi mě tady provedl po tom co se ohlásím u vůdce mého klanu Uzumaki?"
"Ty jsi taky z klanu uzumaki? No tak to je fajn. Můj klan se k tomu vašemu přidal." usmál se Tori. "Tak to je skvělé." zajásal Naruto.
Tori na nic nečekal a chytil Naruta za ruku a táhnul ho k hlavnímu sídlu a vůdci klanu.


Nauto se seznámil s celou blízkou rodinou. Měl zde dědečka, několik strejdů a tet, ale co bylo nejlepší, měl zde sestru. Narutova sestra se jmenovala Neiko. Byla to krásná 15 letá kunoich, která si Naruta hned oblíbila.

Naruto seděl u stolu se svou rodinou. Po pravé straně se k Narutovi mačkala Neiko, která byla strašně ráda, že má staršího bratra a po levé straně se krčil tori, kterého to k Narutovi nesmírně táhlo. Tentýž pocit měl i Naruto. V Toriho blízkosti se cítil tak nějak fajn.

" Bráško a kolik je ti vlastně let?" Ptala se Neiko.
" Je mi už 18."
" A kolik tobě moje sestřičko?" Zasmál se Naruto a vzal sestru do náručí. Ta se jen zasmála.
" Letos mi bylo 15."
"Ale to jsem ti nedal žádná dárek. Tak my to s Torim napravíme." Naruto mrkl Na tóriho, který souhlasně s úsměvem souhlasil.

Byl večer a Naruto procházel po sídle. Byl mu přidělen dům, jakožto dospělému členu hlavního rodu klanu. Byl to opravdu velký a krásný dům. Prohlížel si i zahradu. Neviděl však žádné cvičiště, ale tím se moc netrápil. Zalezl do nejbližší postele a rozhodl se na zítřejší trénink pořádně vyspat.

U Toriho

"Naruto, hned první chvíli jsi mi ukradl to co mi vždy bylo nejcennější a to moje srdce. Snad někdy seberu odvahu a vyznám své city i já tobě." Tori ležel ve svém domě, ve kterém byl taky sám. Přikryl se pokrývkou a šel spát.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Neiko tvoje lovííís SB | Web | 8. února 2010 v 16:59 | Reagovat

Ohayo!!!
Jak je?? Co škola?? Tak to je naprosto supééér díleček... Kdy bude další?? Už se na něj moooc těším!! Tak zatííím!!! :-D

2 Gaarinka Tvoje lovíís SB | Web | 8. února 2010 v 18:06 | Reagovat

Ahojík moje lovíís SBnko...
Máš u mě na blogu menší blbost... Pls jukni... Páááni jak ty to děláš... Tak cuper povídku bych nikdy nenapsala... No a jak je?, Co škola?? Povídej!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama