Nový život 4.kap (Já jsem Tady) Naru/tori

13. června 2010 v 21:11 | by Radus |  Nový život
Ti dva se probouzeli do docela zajímavého rána. Probudili se asi okolo šesté hodiny ráno. Slyšeli výkřiky nenávisti a nadávky. Docela se tomu podivili, protože ve Vodní se toho moc často nedělo.  V mžiku se oblékli a vyrazili na místo, odkud vycházely ty výkřiky.

"Uzumaki. My, klan Omayu Vás vyzýváme na souboj. Nelíbí se nám, že vy jste ve vedení vesnice. Nemáte na to právo. Možná máte bohatou historii, ale nemáte pravého nástupce. Vzdejte se a odejděte."

Naruto si vyslechl celý dialog a rozhodnul se vložit se do toho a urovnat to. Svůj klan si přece urážet nenechá.

" A Kdo si vy myslíte, že vůbec jste? Jste někdo kdo by mohl říct, že tady opravdu následovník není? Já jsem Uzumaki Namikaze Naruto. Pravý dědic obou klanů. Proto jestli máte nějaký problém z naší existenci, tak si to řekneme z očí do očí."

Při vyslovení jména Uzumaki sebou všichni trhli.

"Je to on, syn Kushiny?"
"Je to možné, nějaké zvěsti jsme slyšeli."

Byly slyšet šepoty lidí.

Naruto zpozoroval rychlý výpad vůdce, vytáhnul svou novou katanu a odrazil útok.

"Takže chcete bojovat, nemám problém."

Naruto chvilku držel defenzi, ale potom přešel do útoku. Naruto se ani nezapotil a velitel klanu měl kolem krku Narutovu techniku vzdušného kruhu.Všichni jásali a vyvolávali Naruta. Dědeček přišel k Narutovi.

"Naruto, zastal jsi se našeho jména a proto ti bude po mé smrti předáno žezlo vůdce klanu."

Tori přiběhl a skočil Narutovi do náruče a byl šťastný, že se mu nic nestalo, ale ani se nebál o to, že by se mu něco stalo.

Po tomhle malém incidentu se šli všichni normálně nasnídat. Naruto s Torim se však přenesli domů, aby dokončili to co ani nemohli začít.


Naruto a Tóri se procházeli lesem. 

"Tóri, nechtěl by sis vyrazit na nějakou chvilku na dovolenou, mohli by jsme čas trávit někde jinde a mohli by jsem si taky zatrénovat o samotě. Nemusíme jet sami, co takhle vzít segru a toho jejího Tommyho?"

" Jo určitě by to bylo něco parádního a ten nápad s Nejko by mohl být taky parádní. Musíme se jí na to zeptat."

Páreček se procházel lesem až se ozval výbuch. Naruto s Torim se tam okamžitě rozběhli.

Doběhli k místu a to co spatřili jim vyrazilo dech.

"Naruto, to bude asi to o čem mluvil mistr."

"Kombinovaná společná technika." užasli oba.

Nejko se vznášela ve vzduchu, ale nebyla sama přesně za ní se vznášel kluk, byl to kluk,kterého ona milovala už od malička, byl to Tommy, kluk z vedlejšího klanu Uzumaki. Společně rotovali ve vzduchu a oba měli aktivovanou oční techniku. Ona vodu a on blesk.Jejich technika byla ve tvaru obrovské chobotnice. Oba byli uvnitř. Ve vodě proudily a prolétávaly blesky. Byla to úžasná podívaná. Nejko ovládala chobotnici a Tommy se staral o útok.

"Tohle musíme zvládnou taky."

"To je náš cíl, Naruto"

"Hej vy dva." Křikl Naruto

"Pojďte dolů, potřebujem s vámi mluvit." Řekl zase Tori

Nejko a Tommy přišli.

Ségra jsme tady s nabídkou. Odcházíme z vesnice na měsíc a chtěli by jsme se zeptat, jestli by jste nešli s námi. Budeme bydlet někde na samotě a pro vás dva by jsme zařídili bydlení zvlášť blízko nás."

"cop vy na to?" Zeptal se tóri

Nejko nabrala rudou barvu, stejně jako Tommy a Naruto se uchechtl.

"Berem to jako souhlas. O nic se nestarejte, jen si na zítra sbalte všechno potřebné na měxíc a zbytek si dokoupíte. JO, ségra je ti sice 15, ale vemte si ochranu." Jak to Naruto dořekl, tak bral nohy na ramena, protože Nejíí chytla záchvat zuřivosti a její obličej ještě víc zrudnul.Další den. 


"Tak Lásko. Máme všechno sbaleno a ještě musíme zajít za dědečkem." Řekl Naruto a políbil dravě svého kočičáka


Dědečku odjíždíme na trénink mimo vesnici, budeme za měsíc z5, ale pokud bys nás potřeboval nechám tady klona. Znič ho v nejhorším. O Nejko se neboj, budem na nich dávat pozor." Mrkl na mistra šibalsky a odešel s popřáním hezké cesty.


U brány už všichni stáli připraveni na cestu, ale Naruto se usmál.

"Snad si nemyslíte, že takovou dálku půjdeme pěšky."

Všichni se chytili za ruce a v záblesku zmizeli oni i jejich zavazadla.


Cesta stovek kilometrů trvala asi několik sekund. Objevili se na krásném ostrově, kde byla jedna vila, která měla jedno hlavní sídlo a vedlejší dům. Všude byl písek, moře, les, a krásné potůčky, no prostě paráda. 

"My si bereme vedlejší dům." Zahlásila Nejko a už stačila jen čapnout Tomíka za ruku a mizeli.

Za to Naruto se začal činit hned po příjezdu. Chytl Toriho za ruku a se zábleskem zmizeli a objevili se v ložnici. Naruto stačil jen otevřít dveře na terasu a Tori ho začal pomalu svlékat.

" Miláčku moc děkuju za tuhle dovolenou."

Naruto se otočil a svlékl Svého kočičáka. Rukama si bloudili po těle a zkoumali všechno co šlo. Naruto položil Tóriho na postel a svou hlavu zaklonil Tórimu do klína, ihned se ozvalo sténání. Netrvalo dlouho a tóri vyvrcholil do spanilých úst Naruta. Naruto byl položen na postel a začalo to pravý ořechový a to doslova. Ty teplá ústa byly mučící a to tempo o tom ani nemluvě. Po chvíli tóri přestal a našpulil zadeček. Naruto byl jemný a čekal na okamžik. Vnikl, ale jemně. Počkal, až bolest přejde a potom začal zasouvat. Vzdechy, pot, láska, polibky, to vše bylo v jejich vztahu, v jejich milování. přírazy se zrychlovaly. Výkřik, prohnutí a stopy semene znamenaly tu nesmírnou vášeň.  Oba se svalili na postel a přitulili se k sobě.

Po 2 hodinách se vyhrabali z postele a vydali se osprchovat.

Seběhli do hlavní síně a Naruto zarazil Tóriho.

"Poslouchej."

V dáli se ozvaly slabounké výkřiky slasti.

"Tommy se činí a Nejko se to líbí."

"Necháme je."  Oba se vydali na připravenou večeři.

Dnešní den zakončili ohněm na pláži, kde se všichni sešli.

Prostě pohodička :)) 


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajčas | Web | 13. června 2010 v 22:14 | Reagovat

Návrat ve velkém. :)Už jsem si říkala, že spíš na navřínech - tak teď už mlčím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama